Co warto wiedzieć o Bebilon Comfort 1?

bebilon comfortOdpowiednie żywienie niemowląt jest podstawą dla zdrowego rozwoju dziecka. W przypadku niemożliwości karmienia piersią, na rynku dostępne są produkty, które w odpowiedni sposób zastępują mleko matki.

Bebilon Comfort 1 jest to dietetyczny produkt w proszku, który jest przeznaczony szczególnie dla niemowląt, mających problemy odnoszące się do kolek i zaparć. Dzięki zastosowaniu w produkcie specjalnego składu białka, jest on lekkostrawny. Starannie dobrany skład kwasów tłuszczowych, a także odpowiednich węglowodanów, wpływa zaś na zmiękczenie stolców. Tym samym, produkt ten łagodzi niemowlęce dolegliwości trawienne.

Produkt nie zawiera GMO, podobnie jak inne produkty przeznaczone do żywienia niemowląt. Dodatkowo, Bebilon Comfort 1, zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, potrzebne do rozwoju dziecka. Mimo wszystko, produkt należy stosować pod nadzorem lekarza oraz stosując się do wytycznych producenta.

Niewłaściwe przygotowanie produktu, może być zagrożeniem dla zdrowia i życia dziecka. Powinno się go wykorzystać maksymalnie dwie godziny po przygotowaniu oraz nigdy nie używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu. Należy pamiętać również o zasadach higieny, zwłaszcza w dbałości o pierwsze ząbki.