Elancyl – przeciw rozstępom

elancylKobiety, które zachodzą w ciążę, bardzo często obawiają się o stan skóry swojego smukłego, wyrzeźbionego brzucha. Skóra na brzuchu podczas ciąży zwiększa swoją objętość w krótkim czasie nawet kilkukrotnie, co prowadzi do powstawania nieestetycznych rozstępów, które nie znikają po ciąży.

Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Rozstępom, które już się pojawiły, bardzo ciężko jest zaradzić. Często jedynym rozwiązaniem w ich redukcji mogą być zabiegi medycyny estetycznej, które jednak są dość kosztowne. Dużo lepiej jest zatem zapobiegać powstawaniu rozstępów już od momentu, kiedy brzuszek ciążowy zaczyna rosnąć. Warto zaopatrzyć się w tym okresie w Elancyl – doskonale skomponowany żel przeciw rozstępom zawierający olej z krotosza.

Regularne zabiegi pielęgnacyjne

Regularne wcieranie Elancylu w brzuch ciążowy pozwoli zupełnie zapobiec rozstępom w ciąży! Jeśli jednak nie zadbałyśmy o to wcześniej, możemy zmniejszyć widoczność już istniejących rozstępów wybierając któryś z produktów Elancyl:

-krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży,

-krem „płaski brzuch”,

-żel-krem na rozstępy

Istnieją też inne sprawdzone preparaty tej marki. Wszystkie mają na celu jedno – ujędrnienie skóry rozciągniętej po ciąży lub odchudzaniu, przywrócenie jej do stanu pełnej świetności i zapobieganie kolejnym rozstępom oraz cellulitowi. Są to produkty naturalne, opierające swoją skuteczność o doskonale opracowany skład roślinny.