Farby do włosów bliżej natury

biokapKażda z kobiet dbająca o swoje włosy wie, jak duże szkody wyrządzają drogeryjne farby do koloryzacji. Jak więc sprawić, aby nasze włosy zawsze miały piękny kolor bez śladów siwizny, a jednocześnie były odżywione i lśniące? Tu z pomocą przychodzą naturalne produkty kosmetyczne.

Co nam daje naturalne farbowanie?

Naturalne farby do włosów bazują na produktach pochodzenia roślinnego. Opracowana w laboratoriach technologia pozwala na trwałą koloryzację bez szkody dla włosa. Dzięki naturalnej, bezpiecznej dla środowiska recepturze, opartej na dużej zawartości bio-składników, w 100% pokrywają siwe włosy, jednocześnie dostarczając moc witamin i minerałów wzmacniających włosy. Farby te zalecane są również osobom uczulonym lub wrażliwym na drażniące substancje chemiczne, a także kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym. Dla przykładu seria BIOKAP posiada rekomendację Krajowego Konsultanta ds. Dermatologii, co oznacza, że jest dopuszczona do sprzedaży na terenie UE.

Naturalne farby występują w dużej gamie kolorystycznej, od czerni po jasne blondy. Farba, pomimo braku amoniaku, długo utrzymuje się na włosach, co znacznie ogranicza częstotliwość farbowania. Można je kupić w aptekach na terenie naszego kraju.

Naturalne farby do włosów gwarantują skuteczną koloryzację bez negatywnego wpływu na kondycję naszego włosa. Nie zawierają drażniących substancji chemicznych. Nie powodują problemów dermatologicznych i sprawiają, że długo możemy cieszyć się upragnionym, lśniącym kolorem.