INFECTVAGIN

Infectvagin – globulki wspomagające leczenie infekcji intymnych u kobiet

Infekcje intymne mogą dotknąć każdą kobietę. Szacuje się, że takie problemy posiada niemalże każda kobieta w ciągu swojego życia. By pomóc w zredukowaniu pojawiających się wtedy dolegliwości, można zastosować globulki Infectvagin.

Infekcje intymne u kobiet


Za pojawianie się infekcji intymnych u kobiet odpowiedzialne są przede wszystkim bakterie i grzyby. Ich nadmierne namnażanie się powoduje, że wywołują one szereg nieprzyjemnych objawów.

Objawy infekcji intymnych u kobiet:

  • swędzenie
  • pieczenie
  • upławy
  • nieprzyjemny zapach
  • ból przy stosunku

Najczęściej do infekcji dochodzi na skutek obniżonej odporności, po stosunku seksualnym, przy niedostatecznej higienie, korzystaniu z publicznych toalet, basenów, saun, ale również noszeniu nieprzewiewnej bielizny.

Infectvagin – na infekcje intymne u kobiet


Globulki Infectvagin pomagają z niwelowaniu nieprzyjemnych dolegliwości pojawiających się przy infekcjach intymnych u kobiet. Są one rekomendowane zarówno przy dolegliwościach wywołanych bakteriami, jak i grzybami, a także infekcjach mieszanych.

Dodatkowo, z Infectvaginu można korzystać przy pojawieniu się nadżerek – ektopii szyjki macicy, atorfii i dystrofii pochwy, przy nadmiernej suchości, która często pojawia się w okresie menopauzy, a także po leczeniu ginekologicznym metodami fizycznymi, na przykład krioterapii, laseroterapii oraz elektrokoagulacji.

Globulki pomagają w poprawie poziomu nawilżenia śluzówki pochwy, regulują poziom pH, a także pomagają w usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, aby dać szybką ulgę przy infekcjach intymnych u kobiet.