Urydynox 30 kapsułek

Jak radzić sobie z bólami kręgosłupa?

Wielu lekarzy zdaje się podzielać opinie, że bóle kręgosłupa stają się powoli prawdziwą plagą wśród obecnie żyjących ludzi. Bardzo mała aktywność fizyczna, siedzący tryb pracy, który potrafi trwać nawet do 12 godzin przed komputerem, powodują, że kręgosłup zbyt długo tkwi w nienaturalnej dla siebie pozycji. Jak sobie radzić z tym problemem?

Nieco ćwiczeń

Naturalną odpowiedzią na to pytanie jest oczywiście zmiana trybu życia i włączenie do niego nieco więcej aktywności fizycznej. Nie trzeba oczywiście od razu biegać w maratonach, ale dobrze jest, choć na kilka minut co np. dwie godziny wstać od biurka i przejść się na krótki spacer.

A co gdy boli za bardzo?

Gdy jednak ból jest już nieznośnie dotkliwy, a samo wstawanie z krzesła biurowego staje się problemem, dobrze jest zastosować leczenie farmakologiczne, np. przyjmując Urydynox. Jest to suplement diety, który przeznaczony jest dla osób, które cierpią na problemy z bólami kręgosłupa. Głównym składnikiem Urydynoxu jest Monofosforan, który jest substancją bezpośrednio wpływająca na układ nerwowy, poprawiając jego pracę. Dodatkowo w tym środku znaleźć można szereg witamin i kwas foliowy, które również wykazują olbrzymi wpływ na układ nerwowy.

Urydynox jest lekiem sprzedawanym bez recepty, więc można go nabyć nawet bez wcześniejszej wizyty u lekarza. Należy jednak zastosować środki ostrożności i nie spożywać więcej niż jedną kapsułki dziennie.