Jak używać rękawiczki do demakijażu?

glov rękawiczka do demakijażuW dzisiejszych czasach, wiele osób stawia na naturalny wygląd, który uzyskiwany jest przez zadbaną cerę, która nie potrzebuje dużej ilości makijażu. Podczas pielęgnacji twarzy, bardzo dużą rolę odgrywa odpowiednio wykonany demakijaż i oczyszczanie skóry.

Dlaczego Glov rękawiczka do demakijażu jest używana przez wiele kobiet?

Dzieje się tak dlatego, gdyż oczyszczanie twarzy następuje jedynie za pomocą rękawiczki i wody. Unika się przy tym skomplikowanych związków chemicznych, które są stosowane w popularnych kosmetykach. Wiele osób twierdzi, że im mniejszy udział chemii w preparacie, tym lepiej dla skóry.

Jak używa się rękawiczki do demakijażu?

Demakijaż za pomocą Glov Hydro Demaquillage odbywa się właściwie w czterech prostych krokach. Najpierw należy zmoczyć rękawiczkę wodą, aby mogła skutecznie działać. Następnie należy przetrzeć rękawiczką oczy, delikatnymi i owalnymi ruchami. Sprawi to, że cały tusz do rzęs czy eyeliner, zostaną na rękawiczce. Drugą stroną rękawiczki należy przetrzeć pozostałą część twarzy. Po wykonanym demakijażu i oczyszczeniu, należy przepłukać rękawiczkę wodą, w celu pozbycia się kosmetyków z jej powierzchni oraz pozostawić ją do wyschnięcia. Demakijaż za pomocą rękawiczki jest szybkim sposobem na dokładne oczyszczenie twarzy.