Kerabione – innowacja w dziedzinie suplementacji

kerabioneSzczególnie z jesienno-zimowym okresie nasze włosy, skóra i paznokcie potrzebują wzmocnienia. Pomoc taką oferują nam liczne suplementy diety w tym Kerabione, często chwalony przez konsumentki. Przyjrzyjmy mu się więc bliżej.

KERABIONE

Jak obiecuje producent, jest to innowacyjny suplement zawierający wyjątkowy skład pomagający zachować piękne, zdrowe włosy, skórę i paznokcie, a samo działanie potwierdziła, tu ciekawostka, Europejska Agencję ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).

Preparat ma zapewnić błyszczące włosy, które jak wiadomo, są oznaką zdrowego organizmu. To właśnie jakość włosów, ich stan są pierwszym wskaźnikiem pozwalającym ocenić nam, czy z naszym stanem zdrowia wszystko jest w porządku. Ocenimy dzięki nim stan hormonów, układu nerwowego, a także procesy metaboliczne. Nerwy, stres mogą zaburzyć, choćby gospodarkę hormonalną, co od razu odbije się na naszej skórze, paznokciach i włosach właśnie.

Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) potwierdziła, że cynk, biotyna i selen, które są składnikami Kerabione, znacznie przyczyniają się do prawidłowego utrzymania dobrego stanu włosów, a dodatkowo miedź w nim zawarta odpowiada na prawidłowy pigment włosów (zapobiega siwieniu). I w końcu witamina C, której właściwości są nie do przecenienia, a pomaga ona chronić komórki przed działaniem stresu oksydacyjnego. Pozostałe zaś niezbędne witaminy poprawiają ogólny stan naszego organizmu.