Propozycje zestawów kosmetyków na prezent

Zestawy kosmetyków na prezent są bardzo chętnie wybierane w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Oczywiście są one zawsze pięknie zapakowane i pozostaje jedynie wręczyć je solenizantce lub solenizantowi.

Dobre zestawy kosmetyków na prezent mogą zawierać różnego typu preparaty połączone funkcjonalnością. Oto przykładowe zestawy:

  • nawilżanie – w ich skład wchodzi nawilżające mleczko łagodzące, żel pod prysznic oraz krem łagodzący do rąk. Kosmetyki można stosować do suchy wrażliwej, normalnej, odwodnionej oraz podrażnionej.
  • odżywianie – zestawy kosmetyków na prezent zawierają: mleczko wygładzające, odżywczy żel pod prysznic oraz koncentrat wygładzający do rąk. Skóra podatna na te kosmetyki to: wrażliwa, sucha, szorstka i zniszczona.
  • nawilżająca pielęgnacja twarzy – kosmetyki to nawilżający krem łagodzący, łagodny żel do mycia twarzy i oczu, łagodny płyn micelarny-tonik 2 w jednym. Ten zestaw kosmetyków jest idealny dla skóry wrażliwej, normalnej, odwodnionej oraz podrażnionej.
  • regenerująca pielęgnacja twarzy składa się z regenerującego kremu -olejku odżywczego, orzeźwiającego żelu peelingującego do mycia twarzy. Te zestawy kosmetyków na prezent idealnie pasują do skóry normalnej, wrażliwej i mieszanej.
  • pielęgnacja skóry naczyniowej – kosmetyki w zestawie to łagodny płyn micelarny-tonik 2 w 1, wzmacniający krem na naczynka, żel micelarny do mycia twarzy i oczu. To zestaw idealny dla osób ze skórą wrażliwą z rozszerzonymi i zaczerwienionymi naczynkami.
  • matująca pielęgnacja twarzy – składa się z matującego kremu normalizującego, matującego żelu-peelingu do mycia twarzy oraz łagodnego płynu micelarnego-toniku 2 w 1. Idealny dla osób, których skóra jest wrażliwa, mieszana i tłusta.
  • zestawy kosmetyków na prezent dla mężczyzn – w ich skład wchodzi:
    oczyszczający żel-peeling do mycia twarzy, nawilżający krem orzeźwiający i nawilżający balsam łagodzący po goleniu. Na kosmetyki podatna jest skóra: normalna, wrażliwa, odwodniona i pozbawiona energii.