maxigra go

Relacje intymne bez problemu – Maxigra go 4 tabletki

Relacje między kobietą i mężczyzną są bardzo istotne w stworzeniu odpowiedniej i satysfakcjonującej wzajemnej bliskości. Dysfunkcja erekcji to czasami duża przeszkoda w prawidłowym funkcjonowaniu związku emocjonalnego, dlatego na rynku pojawiły się leki, które skutecznie pomagają w radzeniu sobie z tym niewygodnym problemem. To między innymi Maxigra go 4 tabletki czy Viagra.

Wskazania do stosowania Maxigry go 4 tabletki

Głównym wskazaniem jest oczywiście brak odpowiedniego wzwodu lub zbyt krótka erekcja. Preparaty, które mają zdecydowany wpływ na leczenie impotencji, zawierają substancję czynną o nazwie sildenafil. Składnik ten wpływa na rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych. W konsekwencji następuje zwiększony przepływ krwi do penisa i tym samym uzyskanie satysfakcjonującego wzwodu, który umożliwi odbycie stosunku seksualnego. Warunkiem jest uzyskanie odpowiedniego podniecenia. Lek może być stosowany u mężczyzn powyżej osiemnastego roku życia.

Warto wiedzieć, zanim sięgniemy po lek

Każda dolegliwość wymaga konsultacji z lekarzem. Dotyczy to również długofalowych problemów z erekcją. Warto skonsultować przyjmowanie leku ze specjalistą. Maxigra go 4 tabletki ma formę pastylek do rozgryzienia i żucia i należy ją przyjąć około pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Warto również unikać alkoholu oraz obfitych posiłków, ponieważ opóźniają one działanie substancji czynnej w leku. Najlepiej przyjmować go na czczo. Nie powinno również łączyć się go z cytrusami, w tym głównie z grejpfrutem.