suplementy roślinne

Roślinny suplement

Nieprzyjemne uderzenia gorąca i nadmierne pocenie się, rozdrażnienie i wahania nastrojów, okresowe kołatania serca oraz dochodzące do tego problemu ze snem – to jest typowy opis kobiecego przekwitania zwanego menopauzą.

Femitona to bezpieczny i skuteczny suplement diety, który ma w sobie specjalistycznie dobrane składniki, gdyż objawy menopauzy często są ściśle związane z gospodarką hormonalną, poziomem estrogenów i melatoniny w organizmie.


Femitonina działa wspierając całą gospodarkę hormonalną i układ nerwowy.

Każda prasowana tabletka zawiera roślinne analogi hormonalne, które w bezpieczny i skuteczny sposób wpłyną na jakość samopoczucia zarówno w dzień, jak i w nocy.

  • wyciąg z nasion soi jest składnikiem, który ma za zadanie niwelować objawy menopauzy
  • wyciąg z czerwonej koniczyny, wspiera powyższy składnik osłabiając i eliminując wszystkie objawy menopauzy
  • wciąg z szyszek chmielu to składnik świetnie wpływający na układ nerwowy, by pacjentka mogła spokojnie cieszyć się snem
  • melatonina – wspomaga wyciąg z szyszek i przyczynia się do utrzymania się spokojnego, nieprzerywanego snu.

Femitonina cena

Opakowanie 30 tabletek kosztuje około 20 zł

Femitonina opinie

Na różnych stronach medycznych można znaleźć wiele za i przeciw stosowania Feminitoniny przez klientki. Większość jest zadowolona ze spokoju i odprężenia, jakie daje suplement diety w dzień oraz wysokiej jakości snu, po którym rano czują się pełne energii. Pojawiają się jednak i takie pacjentki, które w ogóle nie zauważyły działania suplementu na swoje zdrowie.