SOLGAR Magnez z witaminą B6

Suplementy diety dobrych marek

Uzupełnianie diety suplementami dobrych marek to dobry pomysł – dzisiejsze bardzo szybkie tempo życia, wiele obciążeń i stresu w pracy, a także nie do końca zdrowa dieta, przekładają się na to, że podczas rutynowych badań krwi może okazać się, że konkretny człowiek ma spore niedobory witamin i mikroelementów.

Produkty Solgar

SOLGAR Magnez z witaminą B6Czasami niedobory witamin, żelaza i magnezu, oraz innych mikroelementów i makroelementów nie dają się bardzo we znaki. Jeżeli jednak organizm przez długi czas odczuwa braki tych składników odżywczych, z jego formą jest coraz gorzej. Zwykle wszystko zaczyna się od gorszego wyglądu skóry i włosów, a także od ogólnego zmęczenie i osłabienia. Tak dzieje się na przykład w przypadku niedoboru żelaza. Warto zatem suplementować niektóre produkty Solgar, chociażby właśnie takie jak żelazo, aby organizm mógł prawidłowo funkcjonować.

Suplementowanie

Oczywiście suplementowanie witamin i mikroelementów nie jest żadnym obowiązkiem, jest jednak wskazane na przykład dla kobiet w ciąży, dla których przygotowano specjalne witaminy, tak zwane witaminy ciążowe, które zawierają wszystkie niezbędne składniki, dzięki którym dziecko w łonie matki może się prawidłowo rozwijać. Suplementy diety są również wskazane dla osób, które często chorują, mają osłabioną odporność, prowadzą bardzo aktywne i stresujące życie. Często mikro i makroelementy są również polecane dla osób, które uprawiają często sport.