Zioła szwedzkie – stosowanie zewnętrzne i wewnętrzne

Zioła szwedzkie to kompozycja jedenastu ziół, których recepturę opracował podobno Paracelsus. Po jej zaginięciu wiele wieków później recepturą odkryli dwaj szwedzcy medycy - Claus Samst i Urban Hjame. Stąd wzięło się określenie tych ziół. Zioła szwedzkie – stosowanie zewnętrzne Zioła szwedzkie można stosować na zewnątrz, pamiętając aby wcześniej nawilżyć skórę. Następnie na właściwe miejsce należy… Read More »

Sklep zielarski na przeziębienia

Wielu z nas zastanawia się, gdzie znaleźć naturalne suplementy diety, sprawdzone pod względem receptury i pochodzenia mieszanki ziołowe oraz naturalne kosmetyki, które bazują na naturalnych składnikach. Istnieje wiele sklepów zielarskich znajdujących się stacjonarnie, ale istnieją również internetowe sklepy zielarskie, gdzie znajdziemy nasze ulubione produkty bez wychodzenia z domu. Dobry sklep zielarski - co możemy w… Read More »

Tabletki na potencję – czy warto?

W dzisiejszych czasach, gdzie tempo życia jest duże i często się stresujemy, narażamy się na różnego rodzaju dolegliwości. Niestety coraz więcej młodych mężczyzn cierpi na problemy z erekcją, co negatywnie obija się na ich samoocenie oraz relacjach z partnerką. Czy warto zdecydować się na tabletki na potencję? (więcej…) Read More »
SOLGAR Magnez z witaminą B6

Suplementy diety dobrych marek

Uzupełnianie diety suplementami dobrych marek to dobry pomysł - dzisiejsze bardzo szybkie tempo życia, wiele obciążeń i stresu w pracy, a także nie do końca zdrowa dieta, przekładają się na to, że podczas rutynowych badań krwi może okazać się, że konkretny człowiek ma spore niedobory witamin i mikroelementów. Produkty Solgar Czasami niedobory witamin, żelaza i… Read More »