PRENATAL DUO

Zastosowanie produktu Prenatal Duo

Wśród bardzo popularnych suplementów diety przeznaczonych dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią można wymienić Prenatal Duo. Jest to preparat o bardzo korzystnym działaniu na organizm.

Opis produktu


Prenatal Duo https://www.aptekagalen.pl/prenatal-duo-30tbl-60kaps to bardzo uniwersalny produkt, który z całą pewnością bardzo dobrze sprawdzi się u każdej kobiety spodziewającej się dziecka oraz karmiącej piersią. W składzie wyrobu takiego jak Prenatal Duo można znaleźć dwa rodzaje tabletek. W jednych znajduje się kompleks witamin oraz minerałów, które są niezbędne podczas ciąży. Mają one bardzo pozytywny wpływ zarówno na organizm kobiety, jak i dziecka. Dodatkowym składnikiem, który występuje w tego rodzaju preparacie jest cholina. Ma ona duże znaczenie podczas prawidłowego funkcjonowania wątroby. Natomiast w drugim rodzaju tabletek można znaleźć przede wszystkim liczne kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA). Jest to obowiązkowy element diety każdej ciężarnej, dlatego powinny być one w regularny sposób spożywane.

Zastosowanie produktu


Prenatal Duo to produkt, który powinien być w szczególności spożywany przez wszystkie kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Jego używanie polecane jest już od trzynastego tygodnia ciąży i można je kontynuować do końca karmienia piersią. W preparacie znajdują się wszelkie niezbędne składniki, takie jak witaminy i minerały, które są niezbędne w ciąży. Dlatego tego rodzaju suplement diety powinien być spożywany przez kobietę codziennie. Zaleca się jego branie podczas posiłku, ponieważ wtedy ma najlepsze działanie.